O NAS

>Nasza firma powstała pod koniec 2016 roku, jest wynikiem połączenia wspólnych sił i doświadczeń handlowych i budowlanych. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy MTS Schrode AG i OilQuick na terenie Polski.

Działając w branży infrastruktury podziemnej i drogowej opieramy się na doświadczeniu naszych partnerów oraz firmy wykonawczej działającej na polskim rynku od 1994r. Od roku 2000 firmy w Europie z powodzeniem użytkują urządzenia firmy MTS i OilQuick, optymalizując wydajność i generując oszczędności na swoich budowach.

W dobie tak szybko postępującego rozwoju technologii i rosnącej presji kosztowej na budowach, automatyzacja jest koniecznym kierunkiem rozwoju każdego przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie posiadamy pełnohydrauliczne szybkozłącza OilQuick do koparek i ładowarek, pełną gamę zagęszczarek MTS montowanych na ramieniu koparki, sprzęt do uzdatniania gruntu i wiele innych innowacyjnych osprzętów, mających zastosowanie w budownictwie infrastruktury podziemnej i drogowej. Poza urządzeniami oferujemy pełne wsparcie techniczne, organizujemy szkolenia, dzielimy się naszymi doświadczeniami.

OFICJALNY PARTNER:

mts, partner dt automatyzacja oilquick, partner dt automatyzacja

ZAUFALI NAM

firma meliorex zaufała dt automatyzacji firma budamex zaufała dt automatyzacji firma meliorant zaufała dt automatyzacji firma r.k. trans zaufała dt automatyzacji firma unirol zaufała dt automatyzacji

DT-AUTOMATYZACJA SP. Z O.O.

Koplany 59
16-061 Juchnowiec Kościelny

+48 576 648 498
info@dt-automatyzacja.pl

NIP: 542 323 57 76
KRS: 0000 4961 10